BLUM Z31L1036A přední díl Antaro 1036 bílý
Kód: IN114BB
Neohodnoceno
Skladem (>5 KS)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Přední díl ke zkrácení pro vnitřní výsuv. Délka profilu je 1036mm (max. vnější šířka korpusu 1200mm). Krácení LW - 132mm.