BLUM ZE4H1058G přední vysoké sklo MERIVOBOX, KB1200mm pro bok 18/19mm, čiré
Kód: 481728
Neohodnoceno
Skladem (>5 KS)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
MERIVOBOX přední zásuvný prvek ze skla, čirý, pro KB až 1200mm pří bočnici korpusu 18/19mm, šířka skla 1058mm, výška skla 142,5mm, síla skla 8mm. Krácení LW-104mm.