BLUM ZE4L1058G přední nízké sklo MERIVOBOX, KB1200mm pro bok 18/19mm, čiré
Kód: 481727
Neohodnoceno
Skladem (>5 KS)
Detailní popis produktu
MERIVOBOX přední zásuvný prvek ze skla, čirý, pro KB až 1200mm pří bočnici korpusu 18/19mm, šířka skla 1058mm, výška skla 75mm, síla skla 8mm. Krácení LW-104mm.