BLUM ZE4L458G přední nízké sklo MERIVOBOX, KB600mm pro bok 18/19mm , čiré
Kód: 481725
Neohodnoceno
Skladem (>5 KS)
Detailní popis produktu
MERIVOBOX přední zásuvný prvek ze skla, čirý, pro KB až 600mm pří bočnici korpusu 18/19mm, šířka skla 458mm, výška skla 75mm, síla skla 8mm. Krácení LW-104mm.