BLUM ZE4M460G boční sklo MERIVOBOX čiré 550
Kód: 481699
Neohodnoceno
Skladem (>5 PAR)
Detailní popis produktu
Boční zásuvný prvek MERIVOBOX ze skla, čirý, NL 550, výška 95mm, síla 8mm.
Délka skla L dle jmenovité délky výsuvu => L = NL - 90mm
Rozměr skla pro výrobu u sklenáře => L x 95 x 8 mm. Sklo nemusí být tvrzené/kalené, stačí zabrousit hrany.
Délky dodávaných bočních skel BLUM pro Merivobox (výška = 95mm / tloušťka = 8mm):
NL450 => L = 360mm
NL500 => L = 410mm
NL550 => L = 460mm
NL600 => L = 510mm
Potřebná délka bočního skla L pro výsuvy < NL450 a jak takové sklo získat:
NL270 => L = 180mm ... pro 2 zásuvky NL270 použít jednu sadu skel NL450 (zbytky 0mm)
NL300 => L = 210mm ... pro 2 zásuvky NL300 použít jednu sadu skel NL550 (zbytky 40mm)
NL350 => L = 260mm ... pro 1 zásuvku NL350 použít jednu sadu skel NL450 (zbytky 100mm)
NL400 => L = 310mm ... pro 1 zásuvku NL400 použít jednu sadu skel NL450 (zbytky 50mm)