BLUM ZR7.1080U čelní reling Legrabox šedý
Kód: 227597
Neohodnoceno
Skladem (>5 KS)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Čelní reling pro vniřní zásuvku LEGRABOX "C" s relingem. Max. vnější šířka korpusu 1200mm. Délka 1080mm. Krácení L = LW - 90mm.