BLUM ZR7.1080U čelní reling vnitřní zásuvky Legrabox karbon černá CS-M
Kód: 491359
Neohodnoceno
Skladem (>5 KS)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Čelní reling pro vnitřní zásuvku LEGRABOX "C" s relingem. Max. vnější šířka korpusu 1200mm. Délka 1080mm. Krácení L = LW - 90mm.