BLUM ZRG.1104Q příčný reling Antaro bílý KB1200
Kód: 202535
Neohodnoceno
Skladem (>5 KS)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Příčný reling Antaro, barva hedvábně bílé, délka 1104mm, šířka korpusu až 1200mm, profil 23x14mm. Krácení L = LW - 63mm.