BLUM ZRG.1104Q příčný reling Antaro šedý KB1200
Kód: 202534
Neohodnoceno
Skladem (>5 KS)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Příčný reling, barva šedá R9006, délka 1104mm, šířka korpusu až 1200mm. Profil 23x14mm. Krácení L = LW - 63mm.