BLUM ZS4.400MU boční stabilizace MERIVOBOX, 270-400mm
Kód: 481737
Neohodnoceno
Skladem (>5 SAD)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
MERIVOBOX boční stabilizace, do NL=400mm, do KB=1400mm, ke zkrácení. Minimální potřebná čistá hloubka korpusu NL+15mm.