BLUM ZST.1089W synchro hřídel aretace policového výsuvu Movento+Tandem 1089mm
Kód: 402313
Neohodnoceno
Skladem (>5 KS)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Synchronizační hřídel délky 1089mm použitelná pro:
- Tip-on Legrabox; krácení L = LW - 229
- Tip-on Movento; krácení L = LW - 249
- aretaci policového výsuvu Movento; krácení L = LW - 87
- aretaci policového výsuvu Tandem 16mm; krácení L = LW - 87
- aretaci policového výsuvu Tandem 19mm; krácení L = LW - 94