BLUM ZST.1160W synchro hřídel Tip-on Movento+LBX / aretace polic. výsuvu 1160mm
Kód: 227607
Neohodnoceno
Skladem (>5 KS)
Detailní popis produktu
Synchronizační hřídel délky 1160mm použitelná pro:
- Tip-on Legrabox; krácení L = LW - 229
- Tip-on Movento; krácení L = LW - 249
- aretaci policového výsuvu Movento; krácení L = LW - 87
- aretaci policového výsuvu Tandem 16mm; krácení L = LW - 87
- aretaci policového výsuvu Tandem 19mm; krácení L = LW - 94