BLUM ZST.750TV stabilizace Tandem 56xH…
Kód: 130825
Neohodnoceno
Skladem (>5 SAD)
Detailní popis produktu
Boční stabilizace pro CELOVÝSUVY Tandem. Pro zásuvky o hloubce od 650 do 750mm a šířku korpusu max. 1400mm (na zkrácení). Optimální pro široké zásuvky s krátkými jmenovitými délkami. Není nutné žádné zpracování zásuvky a korpusu. Potřebný prostor dole 3 mm. NL + potřebný prostor vzadu 15 mm. NEKOMPATIBILNÍ s mechanickým způsobem otvírání TIP-ON!