Fischer hmoždinka DuoPower 8x65 mm, L, prodloužená (balení 50 ks)
Kód: F004379Detailní popis produktu
fischer DuoPower je chytrá hmoždinka, která kombinuje dva materiály různých vlastností a tři různé principy fungování. Je použitelná ve všech stavebních materiálech, takže široké spektrum aplikací pokryjete jediným výrobkem. fischer DuoPower se sama podle charakteru kotevního podkladu rozhodne, jakým způsobem se aktivuje - zda se rozepře, složí nebo zauzluje. Při šroubování vrutu skvěle táhne, takže máte pocit z dobře odvedené práce a vysoké bezpečnosti. fischer DuoPower 6 x 50, 8 x 65 a 10 x 80 mají větší účinnou kotevní hloubku a jsou vhodnější do děrovaných materiálů, pórobetonového zdiva anebo k přemostění nenosných vrstev, např. omítky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hmoždinky do zdi a dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.338 kg |
| EAN: | 4048962262087 |
| Barva: | 8888 |
| Délka: | 65 mm |
| Množství v krabici: | 8888 |
| Průměr: | 8 mm |
| Strana katalogu: | 14.14 |
| Typ drážky: | 8888 |
| Typ hlavy: | 8888 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
