Fischer hmoždinka GB 8x50 mm, pro pórobetón (balení 25 ks)
Kód: F004393Detailní popis produktu
Hmoždinka fischer GB je výrobek určený do pórobetonového zdiva. Kombinace GB 10 a fischer bezpečnostního šroubu je schválená pro kotvení do pórobetonových tvárnic a panelů. Hmoždinka je vhodná k upevnění střešních a fasádních konstrukcí, zábradlí a podobných prvků. Po předvrtání se hmoždinka zatluče do otvoru obyčejným kladivem, takže není zapotřebí speciálních nástrojů - montáž se zbytečně neprodražuje. Charakteristická žebírka po obvodu vytvoří tvarový zámek, který se po zašroubování vrutu do pórobetonu ještě více zakousne. Princip tvarového spoje je zárukou vysoké únosnosti a trvalé bezpečnosti.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hmoždinky do zdi a dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.357 kg |
| EAN: | 4006209504918 |
| Barva: | 8888 |
| Délka: | 50 mm |
| Průměr: | 8 mm |
| Strana katalogu: | 14.16 |
| Typ drážky: | 8888 |
| Typ hlavy: | 8888 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
