Fischer hmoždinka plotová P9K D9, limeček H5 (balení 50 ks)
Kód: F004890Detailní popis produktu
Speciální vložka/podložka pro instalaci panelů na rámy z ocelových profilů - např. obkladové desky na rámy balkónového zábradlí. Podložka zajišťuje mezeru mezi dvěma materiály, snižuje hluk a možný přenos vibrací. Zašroubováním šroubu do hmožďinky se rozepne část uvnitř otvoru v profilu a zajistí tak šroub proti vytržení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hmoždinky do zdi a dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.616 kg |
| EAN: | 4006209593950 |
| Barva: | 8888 |
| Délka: | 8888 mm |
| Průměr: | 9 mm |
| Strana katalogu: | 14.17 |
| Typ drážky: | 8888 |
| Typ hlavy: | 8888 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
