Fischer hmoždinka SX 6x50 mm, L, prodloužená (balení 100 ks)
Kód: F004368Detailní popis produktu
Díky rozpínání do 4 stran roznáší rozpěrná hmoždinka fischer SX napětí ve stavebním materiálu rovnoměrně. Narozdíl od běžných hmoždinek je fischer SX vyrobená z prvotřídního nylonu, který hmoždinkám fischer propůjčuje spolehlivost a trvalou bezpečnost. SX je první správnou volbou při upevňování svítidel, zařizovacích předmětů koupelen či klozetů, nástěnných skříněk, polic a mnoho jiného na beton, pórobetonové zdivo, plné, ale i děrované zdivo. Límeček hmoždinky zabraňuje jejímu zapadnutí do otvoru. Prodloužené hmoždinky s vyšší kotevní hloubkou jsou vhodnější do děrovaného zdiva, pórobetonu nebo k přemostění nenosných vrstev, např. omítky.
Tento produkt je nahrazen novější verzí Fischer SX Plus - F014892.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hmoždinky do zdi a dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 4006209248270 |
| Barva: | 8888 |
| Délka: | 50 mm |
| Průměr: | 6 mm |
| Typ drážky: | 8888 |
| Typ hlavy: | 8888 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
