Fischer hmoždinka UX 6x35 mm, R, s límečkem (balení 100 ks)
Kód: F004388Detailní popis produktu
Univerzální hmoždinka UX je dnes již evergreen. Při její výrobě sypeme do stroje pouze vysoce kvalitní nylonový granulát. Hmoždinka se v plných materiálech rozpíná, v dutých a deskových materiálech se uzluje. Je proto správnou volbou pro jakoukoliv aplikaci i v případě, že si nejste jisti charakterem kotevního podkladu. Límeček zabraňuje hmoždince v zapadnutí do otvoru, zatímco varianta bez límečku je vhodná pro průvlečnou montáž. UX je vhodná např. k upevnění svítidel, garnyží, lehkých nástěnných skříněk či soklových lišt. Abychom zajistili správnou interakci mezi hmoždinkou a upevňovacím prvkem, nabízíme sady doplněné o závitová očka, háky, skoby i vruty.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hmoždinky do zdi a dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.7 kg |
| EAN: | 4006209627563 |
| Barva: | 8888 |
| Délka: | 35 mm |
| Průměr: | 6 mm |
| Strana katalogu: | 14.15 |
| Typ drážky: | 8888 |
| Typ hlavy: | 8888 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
