Fischer schodišťová hmožinka s vrutem TBB do betonu a plných materiálů (balení 50 ks)
Kód: F004892Detailní popis produktu
Plastové rozpěrné hmoždinky jsou vhodné pro ukotvení dřevěných schodových stupňů a dřevěných desek o tloušťce >30 mm na ocelové profily (TB) nebo do pevných stavebních materiálů (TBB). Elastická geometrie trnu umožňuje absorpci vibrací, brání vrzání a tím zvyšuje komfort. Upevnění schodového stupně na ocelovou podkonstrukci (TB) vyžaduje pouze velmi malou dutinu díky krátkému rozpěrnému prvku. Je tak vhodné i pro úzké ocelové profily.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hmoždinky do zdi a dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 4006209605837 |
| Barva: | 8888 |
| Délka: | 8888 mm |
| Průměr: | 14 mm |
| Strana katalogu: | 14.18 |
| Typ drážky: | 8888 |
| Typ hlavy: | 8888 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
