Fischer sklopná hmoždinka DUOTEC 12, nylonová (balení 10 ks)
Kód: F004402Detailní popis produktu
Unikátní princip fungování a tvar jejího ramene propůjčují fischer DuoTec na sklopnou hmoždinku nebývale vysokou únosnost. Při potřebě více kotevních bodů lze počet hmoždinek díky vysoké únosnosti snížit. Stejně jako ostatní členové rodiny DUO line i fischer DuoTec se skládá ze dvou částí odlišných materiálových vlastností. Červená část z tvrzeného nylonu roznáší zatížení rovnoměrně na styčné ploše, zatímco šedá měkčí část předchází poškození křehkého povrchu sádrokartonu, které vede k jeho oslabení a ztrátě únosnosti. fischer DuoTec se montuje snadno jako sklopná hmoždinka, ale v nouzi ji lze použít i jako rozpěrnou hmoždinku do plného materiálu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hmoždinky do zdi a dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.134 kg |
| EAN: | 4048962299830 |
| Barva: | 8888 |
| Délka: | 8888 mm |
| Průměr: | 12 mm |
| Strana katalogu: | 14.16 |
| Typ drážky: | 8888 |
| Typ hlavy: | 8888 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
