Fischer sklopná hmoždinka KD 8, kovová (balení 20 ks)
Kód: F004400Detailní popis produktu
Sklopná hmoždinka KD je určená k upevňování do deskových a dutinových materiálů. Pověšení obrázku, poličky nebo světla na sádrokarton, OSB desku nebo do dutinového stropu je s KD hračka. Díky dlouhému závitu je možné hmoždinku použít na desky s různou tloušťkou nebo upevnit různě silné předměty. Hmoždinka se aplikuje předsazenou montáží. Po vyvrtání otvoru se jím protáhne a sklopné ramínko se ihned samočinně v dutině roztáhne. Bez potřeby speciálních přípravků je montáž snadná, rychlá a uživatelsky příjemná.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hmoždinky do zdi a dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.134 kg |
| EAN: | 4006209801789 |
| Barva: | 8888 |
| Délka: | 8888 mm |
| Průměr: | 8888 mm |
| Strana katalogu: | 14.17 |
| Typ drážky: | 8888 |
| Typ hlavy: | 8888 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
