Fischer značkovací pin TBZ 2 (balení 10 ks)
Kód: F004893Detailní popis produktu
Označovací šablona pro středové označení otvorů na schodovém stupni pro upevňovací prvek TBZ 2.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hmoždinky do zdi a dřevotřísky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.886 kg |
| EAN: | 4006209605844 |
| Barva: | 8888 |
| Délka: | 8888 mm |
| Průměr: | 8888 mm |
| Strana katalogu: | 14.18 |
| Typ drážky: | 8888 |
| Typ hlavy: | 8888 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
