Italiana Ferramenta design vrut, plochá hlava, PZ (PZ2), D4x27/16, poniklování
Kód: F003086Detailní popis produktu
Dekorační šroub pro sešroubování desek či skříněk.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Speciální vruty |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.031 kg |
| EAN: | 8596492057513 |
| Barva: | Poniklovaný |
| Délka: | 27 mm |
| Množství v krabici: | 5000 |
| Průměr: | 4 mm |
| Strana katalogu: | 14.9 |
| Typ drážky: | PZ |
| Typ hlavy: | Plochá hlava |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
