Kesse iMove, jednopolicový, W900, antracit
Kód: F005451Detailní popis produktu
Kesse iMove Intelligent Pull-Out System for Wall Units
Transform your wall cabinets with the innovative Kesseböhmer iMove, designed for modern convenience and effortless access. This intelligent pull-out system ensures that shelves glide smoothly and completely out of the unit, bringing your stored items directly to you.
Key Features:
- Effortless Access: Innovative pull-out design for seamless shelf motion.
- Versatile Options: Available in various basket configurations to suit your storage needs.
- Durable Design: Features an 8kg loading capacity per basket for robust performance.
- Elevate the functionality and style of your kitchen with the Kesse iMove.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sklopné police |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.015 kg |
| EAN: | 4027655553459 |
| Barva: | Antracit |
| Nosnost: | 8 kg |
| Minimální objednací množství: | 12 |
| Množství v krabici: | 8888 |
| Označení produktu výrobcem: | 217069846 |
| Počet polic: | 1 |
| Strana katalogu: | 10.48 |
| Šířka skříňky: | 900 mm |
| Typ košů: | Koše s plným dnem |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
