Kesse TANDEM II, 5 košů ARENA style s antracitovým rámem a výsuvem, H1700, W450, antracit
Kód: F005268Detailní popis produktu
Kesse TANDEM II, set
Transform your kitchen organization with the Kesse TANDEM II, a versatile and modular storage system that pairs perfectly with the TANDEM side door shelf. This system provides a comprehensive solution tailored to meet your storage needs and lifestyle preferences. Its innovative design ensures that all trays are fully height adjustable, offering unmatched flexibility and efficiency.
Key Features:
- Modular system compatible with the TANDEM side door shelf for complete storage solutions.
- Fully adjustable trays for flexible organization.
- Weight capacity of 10 kg per shelf for secure storage.
- Brand: Kesseböhmer.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.267 kg |
| EAN: | 4027655795842 |
| Barva: | Antracit |
| Počet košů: | 5 |
| Minimální objednací množství: | 6 |
| Množství v krabici: | 8888 |
| Náhrada: | F015039 |
| Označení produktu výrobcem: | 35429846 |
| Strana katalogu: | 10.1 |
| Šířka skříňky: | 450 mm |
| Typ košů: | ARENA style |
| Výška skříňky: | 1700 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
