Kesse TANDEM side, 2 koše ARENA pure s antracitovým rámem, H600, W450, antracit
Kód: F005225Detailní popis produktu
Kesse TANDEM Side, Set
Enhance your kitchen storage with the versatile and innovative Kesse TANDEM side shelving unit. Designed for seamless integration, it offers immediate access to your items and maximizes storage efficiency. The unit's height-adjustable shelves adapt to your specific needs, ensuring an optimal fit in any kitchen.
Key Features:
- Durable Load Capacity: The load capacity is overall 25 kg, ensuring sturdy storage for various kitchen items.
- Brand Quality: Manufactured by Kesseböhmer for reliable performance and durability
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sety |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.11 kg |
| EAN: | 4027655796467 |
| Barva: | Antracit |
| Počet košů: | 2 |
| Množství v krabici: | 8888 |
| Náhrada: | F015049 |
| Označení produktu výrobcem: | 36009846 |
| Strana katalogu: | 10.11 |
| Šířka skříňky: | 450 mm |
| Typ košů: | ARENA pure |
| Výška skříňky: | 600 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
