Napájecí zdroj MEAN WELL HLG-320H-12-A, 12V, 264W, IP67
Kód: 482684
Neohodnoceno
Skladem (2 KS)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Spínaný síťový zdroj pro napájení LED MEAN WELL 12V/22A, 264W. Výstupní napětí: 12V. Regulace výstupního napětí: 10,8..13,5V. Výstupní proud: 22A. Skutečný výkon: 264W. Vstupní napětí AC: 90..305V. Odběr při 230V AC: 1,65A. Účinnost: 91%. Studený start: 75A. Integrované ochrany: Přetížení, zkrat, přepětí, přehřátí. Pracovní teplota: -40..70°C. Hmotnost: 1,88kg. Rozměry: 252 x 90 x 43,8mm. Poznámka: Aktivní korekce účiníku, mód konstantního proudu 11..22A.