Napájecí zdroj MEAN WELL HLG-320H-24-A, 24V, 320W, IP67
Kód: 482686
Neohodnoceno
Skladem (1 KS)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Spínaný síťový zdroj pro napájení LED MEAN WELL 24V/13,34A, 320,16W. Výstupní napětí: 24V. Regulace výstupního napětí: 21..26V. Výstupní proud: 13,34A. Skutečný výkon: 320,16W. Vstupní napětí AC: 90..305V. Odběr při 230V AC: 1,65A. Účinnost: 94%. Studený start: 75A. Integrované ochrany: Přetížení, zkrat, přepětí, přehřátí. Pracovní teplota: -40..70°C. Hmotnost: 1,88kg. Rozměry: 252 x 90 x 43,8mm. Poznámka: Aktivní korekce účiníku, mód konstantního proudu 6,67..13,34A.