Napájecí zdroj MEAN WELL XLG-150-12-A, 12V, 150W, IP67
Kód: 482663
Neohodnoceno
Skladem (>5 KS)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
Spínaný síťový zdroj pro napájení LED Mean Well 8,4..12V/12,5A, 150W. Výstupní napětí: 8,4..12V Výstupní proud: 12,5A. Vstupní napětí AC: 100..305V. Vstupní napětí DC: 142..431V. Odběr při 230V AC: 1A. Účinnost: 91,5%. Studený start: 50A. Pracovní teplota: -40..90°C. Hmotnost: 0,8kg. Rozměry: 180 x 63 x 35,5mm.