Napájecí zdroj MEAN WELL XLG-150-24-A, 24V, 150W, IP67
Kód: 482670
Neohodnoceno
Detailní popis produktu
Spínaný síťový zdroj pro napájení LED Mean Well 16,8..24V/6,25A, 150W. Výstupní napětí: 16,8..24V. Výstupní proud: 6,25A. Vstupní napětí AC: 100..305V. Vstupní napětí DC: 142..431V. Odběr při 230V AC: 1A. Účinnost: 93%. Studený start: 50A. Pracovní teplota: -40..90°C. Hmotnost: 0,8kg. Rozměry: 180 x 63 x 35,5mm.