Napájecí zdroj MEAN WELL XLG-200-12-A, 12V, 200W, IP67
Kód: 482682
Neohodnoceno
Detailní popis produktu
Spínaný síťový zdroj pro napájení LED Mean Well 8,4..12V/16A, 200W. Výstupní napětí: 8,4..12V. Výstupní proud: 16A. Vstupní napětí AC: 100..305V. Vstupní napětí DC: 142..431V. Odběr při 230V AC: 1,1A. Účinnost: 92%. Studený start: 65A. Pracovní teplota: -40..90°C. Hmotnost: 0,85kg. Rozměry: 199 x 63 x 35,5mm.