Napájecí zdroj MEAN WELL XLG-200-24-A, 24V, 200W, IP67
Kód: 482683
Neohodnoceno
Detailní popis produktu
Spínaný síťový zdroj pro napájení LED Mean Well 16,8..24V/8,3A, 200W. Výstupní napětí: 16,8..24V. Výstupní proud: 8,3A. Vstupní napětí AC: 100..305V. Vstupní napětí DC: 142..431V. Odběr při 230V AC: 1,1A. Účinnost: 94%. Studený start: 50A. Pracovní teplota: -40..90°C. Hmotnost: 0,85kg. Rozměry: 199 x 63 x 35,5mm.