POETTKER Výsuv B/680.3/500
Kód: 329039
Neohodnoceno
POETTKER Výsuv B/680.3/500
Skladem (>5 PAR)
Můžeme doručit do:
Detailní informace
Detailní popis produktu
POETTKER Stolový výsuv řady BASIC
Materiál: Ocel, 1,75mm
Délka: 680mm
Vklad: 500mm