Riex EA60 noha stolu 60x60/H710 mm, imitace nerezové oceli
Kód: F000913Detailní popis produktu
Hliníková stolová noha se čtvercovým profilem 60x60mm a odlévanou přírubou. Noha má šroub pro seřízení délky -10/+10mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hliníkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.086 kg |
| EAN: | 8596492059036 |
| Barva: | Imitace nerezu |
| Povrchová úprava: | Matná |
| Výšková stavitelnost: | 8888 mm |
| Výška: | 710 mm |
| Levelling: | 20 mm |
| Množství v krabici: | 4 |
| Profil nohy: | 60x60 mm |
| Strana katalogu: | 6.5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
