Riex EC32 senzor dveřní, povrchová montáž, 12/24 V, 60 W, černý
Kód: F003525Detailní popis produktu
Dveřní senzor – zapnutí osvětlení při otevření dveří. Povrchová montáž. Dosah (cca 6 cm) ovlivňuje barva dveří, tmavé matné dekory mají malou odrazivost a snižují dosah.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače, senzory, ovládače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8596492089019 |
| Barva: | Černá |
| Funkce stmívání: | Ne |
| Množství v krabici: | 200 |
| Napětí: | 12 / 24 V |
| Strana katalogu: | 13.41 |
| Typ senzoru: | Dveřní |
| Výkon: | 60 W |
| Záruka (roky): | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
