Riex EC34 senzor bezdotykový, povrchová montáž, 12/24 V, 60 W, černý
Kód: F003529Detailní popis produktu
Bezdotykový senzor – zapnutí / vypnutí osvětlení při mávnutí před senzorem. Funkce stmívání dlouhým zakrytím. Povrchová montáž. Kabely 1 m s konektory MINI pro jednoduché zapojení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače, senzory, ovládače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.374 kg |
| EAN: | 8596492089057 |
| Barva: | Černá |
| Funkce stmívání: | Ne |
| Množství v krabici: | 200 |
| Napětí: | 12 / 24 V |
| Strana katalogu: | 13.42 |
| Typ senzoru: | Bezdotykový |
| Výkon: | 60 W |
| Záruka (roky): | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
