Riex EC35 senzor dotykový, zápustná montáž 12/24 V, 60 W, chrom
Kód: F003531Detailní popis produktu
Dotykový senzor – zapnutí / vypnutí osvětlení dotykem. Dlouhým dotykem je možno nastavit intenzitu osvětlení. Instalace do otvoru. Kabely 1,5 m s konektory MINI pro jednoduché zapojení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače, senzory, ovládače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 8596492089071 |
| Barva: | Chrom |
| Funkce stmívání: | Ano |
| Množství v krabici: | 200 |
| Napětí: | 12 / 24 V |
| Strana katalogu: | 13.4 |
| Typ senzoru: | Dotek |
| Výkon: | 60 W |
| Záruka (roky): | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
