Riex EC36 senzor skrytý, skrz desku max. 18 mm, 12/24 V, 60 W
Kód: F003532Detailní popis produktu
Skrytý senzor – zapnutí / vypnutí osvětlení dotykem na plochu nad instalovaným senzorem (max. tloušťka 19 mm*). Dlouhým dotykem je možno nastavit intenzitu osvětlení. Kabely 0‚1 m s konektory MINI pro jednoduché zapojeníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače, senzory, ovládače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.561 kg |
| EAN: | 8596492089088 |
| Funkce stmívání: | Ano |
| Množství v krabici: | 200 |
| Napětí: | 12 / 24 V |
| Strana katalogu: | 13.4 |
| Typ senzoru: | Ostatní |
| Výkon: | 60 W |
| Záruka (roky): | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
