Riex EC41 bezdrátová řídící jednotka 12/24 V, 60 W
Kód: F003537Detailní popis produktu
Řídící jednotka pro bezdrátové vypínače Riex EC37 a EC38. Možnost stmívání. Jedna řídící jednotka může být ovládána pomocí 4 vypínačů. Kabely 0‚2 m s konektory MINI pro jednoduché zapojení.
Párování s bezdrátovými vypínači probíhá pomocí tlačítek na těchto vypínačích. Pro spárování odpojte řídící jednotku od napájení, znovu připojte k napájení a krátce stiskněte tlačítko na zadní straně vypínače. Při úspěšném spárování světlo 3x blikne. Pro zrušení párování dlouze stiskněte zadní tlačítko (min. 3 sekundy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače, senzory, ovládače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.229 kg |
| EAN: | 8596492089132 |
| Funkce stmívání: | Ano |
| Množství v krabici: | 300 |
| Napětí: | 12 / 24 V |
| Strana katalogu: | 13.44 |
| Typ senzoru: | Dálkový |
| Výkon: | 60 W |
| Záruka (roky): | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
