Riex EC44 vypínač mechanický 12/24 V, 60 W, MINI konektory, bílý
Kód: F003546Detailní popis produktu
Mechanický kolébkový vypínač. Kabely 1,8 m s konektory MINI pro jednoduché zapojení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače, senzory, ovládače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 8596492089224 |
| Barva: | Bílá |
| Funkce stmívání: | Ne |
| Množství v krabici: | 200 |
| Napětí: | 12 / 24 V |
| Strana katalogu: | 13.42 |
| Výkon: | 60 W |
| Záruka (roky): | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
