Riex EC45 vypínač mechanický dveřní 12/24 V, 60 W, MINI konektory, černý
Kód: F003541Detailní popis produktu
Mechanický dveřní vypínač – zapnutí osvětlení při otevření dveří. Kabely 1,8 m s konektory MINI pro jednoduché zapojení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače, senzory, ovládače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.323 kg |
| EAN: | 8596492089170 |
| Funkce stmívání: | Ne |
| Množství v krabici: | 200 |
| Napětí: | 12 / 24 V |
| Strana katalogu: | 13.41 |
| Typ senzoru: | Dveřní |
| Výkon: | 60 W |
| Záruka (roky): | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
