RIEX EC51 Dotykový vypínač do LED profilu, 12/24 V, 90W, bílá dioda
Kód: F007930Detailní popis produktu
Dotykový senzor, zapnutí/vypnutí světla dotykem LED profilu na libovolného místě. Funkce stmívání dlouhým dotykem. Světelná dioda pro orientaci, lze trvale vypnout. Instalace pájením. Funguje pouze v eloxovaných nebo surových hliníkových profilech do délky 3 m.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače, senzory, ovládače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.006 kg |
| Délka: | 27 mm |
| Šířka: | 10 |
| Funkce stmívání: | Ano |
| Maximální proud: | 7,5 Ampér |
| Napětí: | 12 / 24 V |
| Typ senzoru: | Do profilu |
| Výkon: | 90 W |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
