Riex EC52 bezdotykový vypínač do LED profilu CCT, 12/24 V, 48/96W
Kód: F007932Detailní popis produktu
Bezdotykový senzor, zapnutí/vypnutí světla mávnutím nad senzorem. Funkce stmívání dlouhým zakrytím. Lze použít pro LED pásky CCT (dvoubarevné) a ovládat teplotu bílé barvy. Instalace pájením.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vypínače, senzory, ovládače |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.005 kg |
| Délka: | 35 mm |
| Šířka: | 10 |
| Funkce stmívání: | Ano |
| Maximální proud: | 2x4/1x7,5 Ampér |
| Napětí: | 12 / 24 V |
| Typ senzoru: | Do profilu |
| Výkon: | 90 W |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
