Riex EL15 LED zdroj 12 V, 60 W, kabel s konektorem MINI, zástrčka UK
Kód: F007693Detailní popis produktu
Napájecí zdroj pro LED světla. Na výstupu kabel 1,5 m s konektorem MINI pro připojení LED pásku nebo senzoru. Napájecí kabel o délce 1,5 m se zástrčkou v UK (anglickém) provedení. Svorkovnice umožňují i přímé zapojení kabelů ke svorkovnicím, tuto činnost by měla provádět oprávněná osoba.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.425 kg |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Typ zásuvky: | UK typ G |
| Množství v krabici: | 20 |
| Napětí: | 12 V |
| Strana katalogu: | 13.22 |
| Výkon: | 60 W |
| Záruka (roky): | 3 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
