Riex EL17 LED zdroj 12 V, 15 W, 5 zdířek MINI, zástrčka UK
Kód: F007695Detailní popis produktu
Napájecí zdroj pro LED světla. V těle zdroje jsou zdířky s konektory MINI, ke kterým je možno připojit LED pásky nebo senzory. Napájecí kabel o délce 1,5 m se zástrčkou v UK (anglickém) provedení..Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Typ zásuvky: | UK typ G |
| Množství v krabici: | 20 |
| Napětí: | 12 V |
| Strana katalogu: | 13.22 |
| Výkon: | 15 W |
| Záruka (roky): | 3 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
