Riex EL17 LED zdroj 12 V, 30 W, 6 zdířek MINI
Kód: F004342Detailní popis produktu
Napájecí zdroj pro LED světla. V těle zdroje jsou zdířky s konektory MINI, ke kterým je možno připojit LED pásky nebo senzory. Napájecí kabel o délce 1,5 m s plochou zástrčkou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.233 kg |
| EAN: | 8596492094495 |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Typ zásuvky: | Eurozástrčka typ C |
| Množství v krabici: | 50 |
| Napětí: | 12 V |
| Strana katalogu: | 13.22 |
| Výkon: | 30 W |
| Záruka (roky): | 3 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
