Riex EL25 LED zdroj 24 V, 100 W, záruka 5 let, zástrčka UK
Kód: F007702Detailní popis produktu
Napájecí zdroj pro LED světla. Napájecí kabel o délce 1,5 m se zástrčkou v UK (anglickém) provedení. Na výstupu svorkovnice k přímému zapojení kabelů, tuto činnost by měla provádět oprávněná osoba.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.425 kg |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Typ zásuvky: | UK typ G |
| Množství v krabici: | 20 |
| Napětí: | 24 V |
| Strana katalogu: | 13.16 |
| Výkon: | 100 W |
| Záruka (roky): | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
