Riex EL25 LED zdroj 24 V, 15 W, kabel s konektorem MINI záruka 5 let
Kód: F004347Detailní popis produktu
Napájecí zdroj pro LED světla. Na výstupu kabel 1,5 m s konektorem MINI pro připojení LED pásku nebo senzoru. Napájecí kabel o délce 1,5 m s plochou zástrčkou. Svorkovnice umožňují i přímé zapojení kabelů ke svorkovnicím, tuto činnost by měla provádět oprávněná osoba.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.293 kg |
| EAN: | 8596492094532 |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Typ zásuvky: | Eurozástrčka typ C |
| Množství v krabici: | 100 |
| Napětí: | 24 V |
| Strana katalogu: | 13.16 |
| Výkon: | 15 W |
| Záruka (roky): | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
