Riex EL25 LED zdroj 24 V, 30 W, kabel s konektorem MINI záruka 5 let
Kód: F004350Detailní popis produktu
Napájecí zdroj pro LED světla. Na výstupu kabel 1,5 m s konektorem MINI pro připojení LED pásku nebo senzoru. Napájecí kabel o délce 1,5 m s plochou zástrčkou. Svorkovnice umožňují i přímé zapojení kabelů ke svorkovnicím, tuto činnost by měla provádět oprávněná osoba.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.178 kg |
| EAN: | 8596492094563 |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Typ zásuvky: | Eurozástrčka typ C |
| Množství v krabici: | 20 |
| Napětí: | 24 V |
| Strana katalogu: | 13.16 |
| Výkon: | 30 W |
| Záruka (roky): | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
