Riex EL25 LED zdroj 24 V, 75 W, 2× kabel s konektorem MINI záruka 5 let, zástrčka UK
Kód: F004359Detailní popis produktu
Napájecí zdroj pro LED světla. Na výstupu 2 kabely 1,5 m s konektorem MINI pro připojení LED pásku nebo senzoru. Svorkovnice umožňují i přímé zapojení kabelů ke svorkovnicím, tuto činnost by měla provádět oprávněná osoba. Jednotlivý kabel zatížitelný max. 50 W, rozložte zatížení na oba výstupní kabely nebo připojte přímo do svorkovnice. Napájecí kabel o délce 1,5 m se zástrčkou v UK (anglickém) provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8596492094655 |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| Typ zásuvky: | UK typ G |
| Množství v krabici: | 20 |
| Napětí: | 24 V |
| Strana katalogu: | 13.16 |
| Výkon: | 75 W |
| Záruka (roky): | 5 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
